PRIATEĽSKÉ ZÁPASY 2013


 

12.01. o 13:30 FK Senica(Corgoňliga)-TJ Baník 2:1(1:0) v Skalici

28.min Hošek1:0

57.min Diarrasoba 2:0

84.min Hricov 2:1


FK SENICA: Švenger-Tenkl,Pavlík,Pilár,Sedlák-Kóňa,Ventúra,Štepanovský-Babic,Ďurica M.,Hošek (Hladík,Diviš,Kalabiška,Križko,Diarrasoba,Didier) Tréner Koník.

TJ BANÍK: Michalík-Balaško,Štajer,Brezničan,Daško-Kočiš,Ometák,Líška,Karásek-Mishike,Gombala (Urbánek, Boháčik, Hricov, Blaščík)  Tréner Dragúň.


 

20.01. o 10:15 Spartak Vráble(3.liga západ)-TJ Baník 3:5(2:4)v Z.Moravciach

12.min Marko 1:1

32.min Hricov 2:2

35.min Boháčik 2:3

37.min Urbánek 2:4 11.m

63.min Hricov 2:5

TJ Baník: Mucha-Ferenc,Štajer,Tačovský,Urbánek-Boháčik,Ometák,Karásek,Marko,Gombala,Hricov (Michalík,Sikusa,Kočiš,Balaško) Tréner Dragúň.

 


 

22.01. o 14:00 VION Z.Moravce(Corgoňliga)-TJ Baník 2:0(0:0)v Z.Moravciach

FC Vion:Kuciak-Pavlenda,Majerník,Chren,Kováč-Candrák,Orávik,Meszaroš,Hodek-Bernáth,Farkaš(Školník,Pintér,Mihálik,Bolinha,Obročník,Zák,Pacalaj,Kajaba,Ondrejka) tréner Jarábek ml.

TJ Baník:Michalík-Ferenc,Balaško,Štajer,Urbánek-Boháčik,Líška,Sikasu,Kočiš-Gombala,Hricov(Mucha,Karásek,Marko,Kulík) Tréner Dragúň.

55.min Fakraš 1:0

68.min Žák 2:0


 

26.01. o 13:00 FC Spartak Trnava-TJ Baník 2:4(1:1)v Trnave

Góly:

0:1-Gombala

1:1-Petráš

1:2-Gombala

2:2-Kubica

2:3-Blaščík

2:4-Štrbák

SPARTAK: Strapák - Habánek, Gross, Deket, Ciprys - Mikinič (70. Banovič), Kaščák, Markovič, Vlasko (60. Mečiar), Petráš - Kubic tréner Zelenský

Baník: Michalík-Daško,Štrbák,Štajer,Urbánek-Boháčik,Líška,Sukasi-Marko.Kočiš,Gombala(Karásek,Hricov,Blaščík,Kulik,Ferenc) tréner Dragúň

Krátky videozostrih zo zápasu nájdete  tu...http://www.spartak.sk/fcst.php?clanok=4251


02.02.   o 13:00 Honvéd Budapesť( 1. Maďarská liga)-TJ Baník 2:0(1:0) v Budapešti 

44.min-King (11.m) 1:0

77min-Marshal 2:0

 

Baník:Michalík-Daško,Štajer,Jurky,Ferenc-Karásek,Peciar,Štrbák,Hricov-Boháčik-Gombala (Urbánek,Marko,Blaščík)

Anton Dragúň, tréner:Momentálne sme v polovici zimnej prípravy , kde naopak náš dňešný  súper je 2 týždne pred súťažou a dolaďuje formu na prvé kolo jarnej časti, ale na ihrisko to až tak vidieť nebolo .Hlavne v prvom polčase sme dobre bránili a  súperovi kontrovali niekoľkými sľubnými protiútokmi, ktoré sa nám žiaľ nepodarilo dotiahnúť do gólového konca. Myslím si, že takéto zápasy nás môžu len posunúť vpred.

06.02.   o 14:00 Spartak Myjava(Corgoňliga)-TJ Baník v Galante 0:1 (0:1)

44.min.0:1 Urbánek 11.metrov.

08.02.   o 10:00 SV Horn (2.Rakúska liga)-TJ Baník v Horne 3:0( 1:0)

SV Horn: Stankovic (Progelhof)-Salvatore,Djardjevic,Behrendt(Friess),Stangl (Pantic),Sahanek(Abraham),Stanislaw,Toth, Milosevic(weiser), Tazameta(Mineiro),Gotal (Dilic)

TJ Baník: Michalík (Národa), Ferenc, Štajer, Peciar,Urbánek-Košič,Líška,Daško,Karásek-Boháčik-Gombala (Hricov,Štrbák)

 

12.02. o 14:30 TJ Baník - Tisovec(MR-Stred) v Lučenci 3:0 (2:0)

Góly .

10min:Szmek

35min:Szmek

78min:Kočiš

TJ Baník:Michalík-Pyrka D, Hladík, Ben, Tenkl- Kočiš, Štrbák, Líška, Hricov, Sznek, -Mashike (Mikla, Daško, Ferenc, Marko, Karásek, Peciar. Tréner Dragúň.

 

16.02. o 11:00 LAFC Lučenec(3.liga východ)-TJ Baník v Lučenci

Góly: Kočiš,Karásek, Mashike, Urbánek..

TJ Baník: Michalík.Daško,Štajer,Hladík,Tenkl-Kočiš,Ben,Boháčik,Ferenc-Mashike-Gombala (Karásek,Marko,Peciar,Líška,)

20.02.o 17:30 OTJ Palárikovo-TJ Baník v Nitre 3:1 (2:0)

Gól Urbánek z 11m

TJ Baník: Michalík (Mikla)- Daško, Hladík, Štajer, Ferenc- Marko,Ben,Paciar,Karásek-Blaščík,Gombala (Mikla,Urbánek,Ometák, Mashike) tréner Dragúň

27.02. o 15:00 Dubnica nad Váhom - TJ Baník v Dubnici 0:0

TJ Baník: Michalík-Daško,Štajer,Hladík,Ferenc-Marko-Líška-Camara-Karásek-Boháčik,Gombala (Urbánek,Mashike,Ometák,Peciar)

02.03.  LAFC Lučenec - TJ Baník 2:3(0:2)

TJ Baník:Michalík (Mikla)-Daško,Štajer,Hladík,Ferenc-Marko,Boháčik,Líška,Johancsik-Camara-Mashike( Urbánek,Paciar,Karásek,Ometák)

Góly:

0:1 Hladík

0:2-Johancsik

1:3-Boháčik

05.03.  Baník Kalinovo - TJ Baník 3:1 (1:0)

 

Gól  Ružinej : Camara

TJ Baník: Michalík ( Mikla) -  Daško, Štajer, Hladík, Ferenc- Baláž, Líška, Marko, Johancsik- Camara –Mashike ( Urbánek, Boháčik, Karásek, Blaščík, Peciar)